7 dobrych wskazówek, które ułatwią wesele z małymi dziećmi.

Przeczytaj kilka wskazówek, jak cieszyć się weselem nawet z małym dzieckiem i o czym warto w takiej sytuacji pomyśleć przygotowując się do ślubu. Możesz również podzielić się z nami swoimi doświadczeniami z tym zwiazanymi i dołączyć je w komentarzu.

Zaczęliście myśleć o małżeństwie, kiedy dziecko było już na świecie, czy może to ono było motorem tego, że w końcu będziecie rodziną na papierze?

A może dzieci które będą na ślubie to są  dzieci Twoich bliskich,  znajomych i chcesz, żeby czuły się komfortowo na twoim weselu?

Oferujemy kilka wskazówek, o których w takim przypadku warto pomyśleć podczas przygotowań do ślubu.

  1. Miejsce

Nie trzeba lekceważyć wyboru miejsca przyjęcia weselnego. Jeśli nie planujesz ślubu zimą, to wesele w plenerze będzie właściwym wyborem. Dzieci uwielbiają być w ruchu, dlatego ciasne przestrzenie mogą stanowić problem. Z dziećmi prawdopodobnie nie unikniesz choćby krótkiego spaceru z wózkiem,  dlatego plener sprawdzi się tu wspaniale.

2 . Czas.

Jeśli w rodzinie jest małe dziecko, warto pomyśleć o jego potrzebach snu i odpowiednio dostosować godziny wesela. Jest to szczególnie ważne w przypadku Twojego dziecka, które z pewnością potrzebuje dużo Twojej miłości i obecności.

  1. Menu

Dzieci z pewnością ucieszy kącik ze słodkimi smakołykami. Dzisiejsi cukiernicy potrafią wyczarować słodycze, które są miłe dla oka dziecka, a jednocześnie nie muszą być niezdrowe.

7 dobrych wskazówek

 

7 dobrych wskazówek

 

Słodkości weselne dla dzieci

  1. Animator weselny dla dzieci

Energiczne maluchy, z pewnością docenią animatora weselnego, który nie jest jednym z gości. Będzie mógł w pełni zająć się i poświęcić odpowiednim zabawom i atrakcjom dedykowanym specjalnie dla dzieci,  a Ty nie będziesz miał wyrzutów sumienia, że musiałeś angażować do opieki swoją babcię czy siostrę.

  1. Pokój relaksacyjny.

Dzieci zawsze mają mnóstwo energii, ale kiedy przychodzi „ich czas“, a tak zwane „baterie się wyładują“  dobrze jest być na to przygotowanym w postaci pokoju do odpoczynku. Po dniu pełnym wrażeń zwykle nie obchodzi ich, gdzie schylą głowy. Pomoże w tym pokój gdzie będą mogły spokojnie zasnąć. Za takie miejsce ich rodzice będą Ci wdzieczni, ponieważ nie będą musieli martwić się o transport, mogąc dalej bawić się na przyjęciu weselnym, które przecież wieczorem jest w pełnym rozkwicie.

7 dobrych wskazówek 7 dobrych wskazówek

  1. Cierpliwy Fotograf

Osoba bardzo ważna na Twoim weselu. Jeśli masz dużo dzieci na swojej liście weselnej, to jego cierpliwość jest więcej niż potrzebna. Wierzymy, że znajdziesz odpowiedniego i będziesz mieć najpiękniejsze zdjęcia ślubne.

 

7 dobrych wskazówek

Na koniec życzymy Wam przygotowań weselnych przeprowadzonych bez większego stresu. A co najważniejsze, pamiętaj, pozytywne nastawienie jest najważniejsze. Z pewnością wiesz, że nie będzie to łatwe, ale nie wątp w siebie! Oboje kochacie dzieci i na pewno chcecie spędzić wielki dzień ze swoim maleństwem lub z dziećmi swoich bliskich. Ślub z nimi niewątpliwie przyniesie piękne chwile, które zapamiętasz na długo.

Mówią o nas

Niezależne recenzje

Ocena 5/5
Szybka realizacja, dobry kontakt
10. 04. 2024
Ocena 5/5
Obsługa bardzo miła, czas realizacji w porządku, projekt i wykonanie - bez zastrzeżeń! Polecam tę firmę, bo mają ładne projekty i wzory.
10. 04. 2024
Metody płatności
Metody dostawy