Nasza historia

O nas

Firma PAMAS powstała w 1994 roku. W Polsce zaczęliśmy produkować nasze produkty od 2002 roku. Poligrafią zajmujemy się od ponad 25 lat.

Firma PAMAS powstała w 1994 roku. W Polsce zaczęliśmy produkować nasze produkty od 2002 roku. Poligrafią zajmujemy się od ponad 25 lat.

Od 2002 roku stopniowo zaczęliśmy otwierać oddziały w innych sąsiednich krajach. Stopniowo tworzyliśmy sieć firm na Węgrzech, w Polsce, Słowacji i Niemczech. Tutaj nasze produkty cieszą się powodzeniem, co widać zwłaszcza na wystawach. Z powodzeniem uczestniczyliśmy w wystawach w Bratysławie, Nitrze, Koszycach, Pradze, Brnie, Budapeszcie, Krakowie, Stuttgarcie, Wiedniu, Monachium i Zurychu.

Najpierw drukowaliśmy dyplomy o ukończeniu szkoły. Następnie skupiliśmy się głównie na zaproszeniach ślubnych i kartkach świątecznych.

Te dwa towary  to nasz główny produkt. Nasze zaproszenia ślubne znajdziesz w każdym mieście w salonie ślubnym lub w drukarniach, które z nami współpracują.

Jednak wymagania klientów rosną, dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć nową stronę internetową, która ma innowacyjny design i zapewnia klientom większą wygodę podczas składania zamówień. Na stronie znajduje się również wysokiej jakości edytor graficzny, który umożliwia klientom dostosowanie produktów do ich wymagań. Jednocześnie poszerzamy naszą ofertę o zaproszenia na różne uroczystości tj: Na komunię i Chrzest dziecka.

Nieustannie doskonalimy nasze technologie druku i oferujemy technologie specjalne, takie jak tłoczenie na folii, drukowanie wypukłe  i termografia. Z powodzeniem oferujemy również cyfrowe cięcie laserowe. Wielokrotnie zostaliśmy wyróżnieni Złotą Pieczęcią za nasze kolekcje produktów.

Wierzymy, że Ty również będziesz naszym zadowolonym klientem!

Mówią o nas

Niezależne recenzje

Ocena 5/5
Szybka realizacja, dobry kontakt
10. 04. 2024
Ocena 5/5
Obsługa bardzo miła, czas realizacji w porządku, projekt i wykonanie - bez zastrzeżeń! Polecam tę firmę, bo mają ładne projekty i wzory.
10. 04. 2024
Metody płatności
Metody dostawy