Twoje kartki i zaproszenia możemy wydrukować w kolorach zgodnie z Twoimi wymaganiami. Dla ułatwienia podzieliliśmy kolory zgodnie z technologią druku. Przy każdej technologii możesz zobaczyć jakie są możliwości kolorystyczne nadruku i kolory papieru.

Więcej o technologiach druku możesz zobaczyć tu
Kolor nadruku

Kolor nadruku

Jeśli projektujesz zaproszenie ślubne lub inny produkt, możesz wybrać kilka kolorów nadruku. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę rodzaj i kolor wybranej kartki. Nieważne czy chodzi o zaproszenia w stylu nowoczesnym, czy romantycznym. Romantyczne zaproszenie na ślub jest najpiękniejsze w kolorze złotym lub srebrnym. Jeśli zamawiasz zaproszenie na chrzest, powinieneś użyć wesołego, wyraźnego koloru. Należy również wziąć pod uwagę rozmiar czcionki, ponieważ jeśli czcionka jest za mała, a kolor jest blady, wówczas zaproszenie będzie trudne do odczytania. W naszym edytorze możesz łatwo sprawdzić, jaki kolor pasuje do twojego wzoru.

Jaki kolor i rodzaj nadruku możemy drukować ?

Drukujemy za pomocą kilku technologii, a każda z nich ma inne możliwości. Naszą specjalizacją jest druk folią tłoczoną na gorąco, tylko ta technologia sprawia, że kolor będzie oryginalny złoty lub srebrny. Termografia natomiast jest drukiem ekstrawaganckim. Jest to czcionka reliefowa, która po dotknięciu jest  wypukła. Najczęściej stosuje się termografię brązową. Jest bardzo łatwa do odczytania i elegancka. Druk cyfrowy pozwala na najszerszą gamę kolorów i jest najtańszy. Możesz dowiedzieć się więcej o technologiach na naszej stronie internetowej.

Jaki kolor i rodzaj nadruku możemy drukować ?
Darmowe wzory

Darmowe wzory

Nie jesteś pewny, jaki kolor nadruku ma kartka świąteczna lub zaproszenie? Nie martw się, masz możliwość zamówienia bezpłatnej próbki. Każdy monitor i wyświetlacz pokazuje kolory nieco inaczej, więc lepiej zamów próbkę. Niezależnie od tego, czy jest to zaproszenie na chrzest, czy zaproszenie ślubne, końcowy efekt jest ważny, szczególnie jeśli chcesz dopasować go do dekoracji.

Mówią o nas

Niezależne recenzje

Ocena 5/5
Szybka realizacja, dobry kontakt
10. 04. 2024
Ocena 5/5
Obsługa bardzo miła, czas realizacji w porządku, projekt i wykonanie - bez zastrzeżeń! Polecam tę firmę, bo mają ładne projekty i wzory.
10. 04. 2024
Metody płatności
Metody dostawy