Etykiety świąteczne i zawieszki do wina

Zamówiłeś już prezenty świąteczne dla partnerów biznesowych i klientów korporacyjnych, ale czegoś im brakuje. Coś, co doda im odrobiny wyjątkowości i indywidualności. Wyróżnij swoje firmowe prezenty świąteczne i przekaż je wraz z osobistymi życzeniami. Firmowe życzenia bożonarodzeniowe, gustowna etykieta bożonarodzeniowa lub zawieszka to idealne rozwiązanie.

Od ponad 25 lat produkujemy firmowe kartki świąteczne, bożonarodzeniowe dla naszych klientów. Każdego roku realizujemy zamówienia dla kilku tysięcy firm, a nasi klienci otrzymują kilkaset tysięcy życzeń noworocznych na całym świecie.

Podziękuj swoim partnerom biznesowym, klientom lub pracownikom prezentem, do którego dołączysz własną kartkę z życzeniami na przyszły rok i z podziękowaniem za współpracę w kończącym się roku.

Żadnych nudnych tekstów i ogólnych życzeń, ale Twoje oryginalne i osobiste przesłanie, które wywoła przyjemne emocje, zachęty lub radość.

Przedstaw swój cel na przyszły rok krótkim hasłem lub frazą reklamową, która będzie towarzyszyć Twojej komunikacji z klientami w przyszłym roku.

Świąteczna etykieta lub zawieszka dopasowana do Twojej wyobraźni przyciągnie uwagę i pozostanie w pamięci tego, kto ją dostanie. W końcu to też jest Twój cel – pozostać z klientem „w zasięgu wzroku”.

Etykiety i zawieszki na wino 2020/2021

W tegorocznej ofercie mamy 14 oryginalnych opcji na Twoją świąteczną etykietę na wino lub kartę podarunkową.

Niezależnie od tego, czy jesteś zwolennikiem tradycyjnych symboli bożonarodzeniowych, czy wolisz delikatne motywy. Niezależnie od tego, czy zależy Ci na luksusowym designie podkreślonym złotym nadrukiem, czy pozostajesz w klasycznym stylu masz możliwość wybrania niepowtarzalnej  zawieszki lub etykiety.

Nasi graficy z wyczuciem wyselekcjonowali motywy, które spełniają wysokie i różnorodne wymagania naszych klientów, a także opierają się na wieloletnim doświadczeniu. Możesz mieć problem – wybrać najlepszy dla swoich klientów.

Planujesz podarować butelkę naprawdę wyjątkowego wina i potrzebujesz oryginalną etykietę? Wybierz z naszej oferty zawieszkę z życzeniami, którą po prostu dołączysz do wina.

Zastosowane technologie i wysoka jakość nadruku, którą gwarantujemy, podkreślą ogólny wygląd etykiety i zawieszki na najwyższym poziomie.

Twoja własna etykieta na wino

Dzięki naszej nowości – edytorowi online – możesz przygotować świąteczną etykietę na wino lub zawieszkę dostosowaną do swoich wymagań.

 

Złote Boże Narodzenie V005

Po prostu wykonując te 4 kroki i w zaciszu własnego biura stworzysz projekt graficzny:

  1. Wybierz motyw, który Ci się podoba.
  2. Napisz tekst i wstaw swoje zdjęcie oraz logo zgodnie z szablonem.
  3. Dostosuj czcionkę, kolor i rozmiar, aby uzyskać najlepszy efekt.
  4. Gotowy projekt umieszczasz w koszyku i zamawiasz odpowiednią ilość.

„Edytor online oszczędza czas, a także pomaga naszym klientom przygotować życzenia świąteczne i etykiety prezentowe. Klienci nie muszą przyjeżdżać do nas w celu obsługi, ani przesyłać logo e-mailem. Oszczędź czas spędzony na ponownej edycji projektu graficznego z naszym grafikiem. Wypróbuj sam, a zobaczysz, jak Ci się podoba tworzenie swojego projektu ”- zachęca klientów Maroš Frančák, przedstawiciel firmy PAMAS – Trenčín s.r.o., która od ponad 25 lat produkuje kartki bożonarodzeniowe i zaproszenia ślubne na Słowacji i w innych krajach europejskich.

Świąteczne kartki firmowe 2020/2021

Przypominamy, że nadszedł czas, aby zamówić firmowe kartki świąteczne.

Do wyboru masz ponad 30 gotowych wzorów kartek noworocznych dla klientów.

Możesz dostosować każdą z nich do swoich potrzeb – dodać swoje zdjęcie, logo firmy, kolory – dla jeszcze większej wyjątkowości i indywidualności. Edytor online daje możliwość dostosowania oferty do Twoich wymagań i pomysłów.

Zrobimy dla Ciebie bezpłatną próbkę Twojej karty noworocznej, abyś mógł się przekonać o jej doskonałym finalnym efekcie.

Stwórz projekt swojej kartki bożonarodzeniowej i etykiety na butelki i złóż życzenia wszystkim klientom wesołych świąt w tym eleganckim stylu.

 

Krajobraz V003

5 powodów, aby zamówić u nas

Zapoznaj się z ofertą etykiet i zawieszek bożonarodzeniowych (nie tylko) na wino, również w tym roku (ponownie) nie możesz zapomnieć o swoich klientach i partnerach biznesowych.

Masz co najmniej 5 powodów, aby zadecydować:

  1. Szeroka gama motywów dla różnych wymagań klienta
  2. Możliwość tworzenia własnych tekstów i etykiet za pomocą edytora online
  3. Prosty projekt kartki, zawieszek i etykiety zapewniają dobrą pamięć u klientów.
  4. Wysokiej jakości technologia druku zapewniająca doskonały wygląd etykiety i kartki
  5. Wysyłka życzeń świątecznych i terminowe dostarczanie klientom prezentów

Jeśli masz pytania dotyczące produktów, drukowania lub potrzebujesz pomocy z edytorem online, napisz do nas: pamas@pamas.com.pl  lub zadzwoń: 18 264 08 55

Z przyjemnością doradzimy i wydrukujemy również w tym roku kartki noworoczne, etykiety na wino czy zawieszki prezentowe dla Twoich klientów.

Odejdź od corocznego stereotypu i stwórz własne życzenia bożonarodzeniowe i zawieszkę na prezent. Rozdaj radość i wzbudzaj emocje w oryginalny i własny sposób. Spraw aby te święta były wyjątkowe.

Mówią o nas

Niezależne recenzje

Ocena 5/5
Szybka realizacja, dobry kontakt
10. 04. 2024
Ocena 5/5
Obsługa bardzo miła, czas realizacji w porządku, projekt i wykonanie - bez zastrzeżeń! Polecam tę firmę, bo mają ładne projekty i wzory.
10. 04. 2024
Metody płatności
Metody dostawy