Jak wybrać wstążkę ślubną?

Oferta jest naprawdę szeroka, więc wybór jest trudny. Zaproszenie ślubne musi Ci się podobać, wzbudzać w Tobie zachwyt. Każdy ma inny gust, więc kieruj się swoimi upodobaniami by znaleźć takie, które Cię zachwyci.

Zaproszenia ślubne, zwłaszcza romantyczne, często zdobione są wstążkami.

Z naszego doświadczenia możemy powiedzieć, że wstążka dodaje ekskluzywności i wyjątkowości zaproszeniu ślubnemu. W naszej kolekcji znajduje się kilka rodzajów wstążek. Najczęściej stosujemy dwustronne tasiemki satynowe pochodzące od europejskich producentów.

Kolor wstążki dobieramy w zależności od rodzaju zaproszenia ślubnego, czy to nowoczesne, czy romantyczne. Możesz również wybrać wstążkę, którą najbardziej Ci sie spodoba lub dopasować ją do dekoracji Twojego wesela. Ważna jest również szerokość wstążki.

Wstążka o delikatnych kolorach może być szersza, jeśli jest to kolor mocny, szerokość należy dobrać ostrożnie. W naszym magazynie posiadamy stałą ofertę tasiemek w różnych kolorach i szerokościach. Jeśli z zaproszeniami Ci się nie spieszy, możemy zamówić kolor wstążki zgodnie z Twoimi wymaganiami.

Zwykle zajmuje to 10 dni. Inną opcją jest samodzielny zakup wstążki, przesłanie jej do nas, a my umieścimy ją w zaproszeniu ślubnym.

Mówią o nas

Niezależne recenzje

Ocena 5/5
Jestem miło zaskoczona wykonaniem zaproszeń, papier i druk najlepszej jakości. Dziękuję Pani z infolinii za fachową obsługę i szybką realizację. Z pewnością polece Państwa zaproszenia moim znajomym
24. 02. 2021
Ocena 5/5
Dziękujemy za ekspersową realizację zaproszeń. Zaproszenia warte swojej ceny...na żywo wyglądają jeszce ładniej niż na necie. Polecam
26. 02. 2021

Metody płatności

Metody dostawy