Pieczątka ślubna to oryginalny pomysł na ślubie

Stempel ślubny to mały i ciekawy detal, który doda oryginalności Twoim dekoracjom ślubnym i połączy wszystkie elementy Twojego ślubu w złożoną całość. W końcu najważniejsze rzeczy są zwykle podpisywane i potwierdzane pieczątką.

Podkreśl wagę  wydarzenia, na które wspólnie zdecydowaliście  się. Gdziekolwiek spojrzysz, zobaczysz, że to twój wielki dzień. Twoi goście dostrzegą jedność i symbiozę tego dnia dzięki ślubnej pieczątce.

Jeśli myślisz o tym szczególe, w PAMAS jesteśmy po Twojej stronie.

Pieczątka ślubna
Oryginalność dekoracji ślubnych

Naszym klientom szczególnie podobały się okrągłe stemple ślubne o średnicy 40 mm. Jeśli wolisz prostokątny kształt, z przyjemnością wykonamy dla Ciebie takie stemple. Oczywiście nie zabrakło poduszek do tuszowania. Oprócz klasycznej czerni można wybrać również kolor niebieski, czerwony, zielony czy brązowy. Możesz odpowiednio dopasować kolor swojej pieczęci ślubnej do dekoracji ślubnej i innych dodatków ślubnych.

Każda nasza pieczątka ślubna ma elegancki drewniany uchwyt.
Dla Państwa informacji wykonujemy pieczątki ślubne dwoma podstawowymi metodami. Pierwsza metoda reprezentuje bardziej wymagający proces produkcji z ciekłego polimeru. Prostszym i nowocześniejszym sposobem jest produkcja laserowa ze specjalnej gumy, na której wypalane są litery.

Liczy się każdy szczegół

Możesz użyć stempla ślubnego, aby oznaczyć kopertę ze swoim zaproszeniem ślubnym. Można nabić stemple na zawieszkach lub winietkach z nazwiskami gości weselnych. Możesz również stemplować menu weselne, serwetki na stole weselnym lub pozostałe dodatki.

Księga gości weselnych może być również oznaczona pieczęcią ślubną. Pudełka na koperty, upominki dla gości weselnych, podziękowania ślubne czy zdjęcia ze ślubu, które przesyłasz swoim bliskim to kolejne możliwości wykorzystania pieczątki ślubnej. I na pewno masz już pomysł, jak go użyć.
Po prostu „uderz” swoją wspólną pieczątką, a każdy będzie wiedział, kto i jaki to jest dzień. Nie tylko przed ślubem, ale także w momencie, w którym będziecie obchodzić kolejną rocznicę tego wyjątkowego dnia.

Wyjątkowy ślub tkwi w szczegółach

Jeśli należysz do grona osób, których pomysł na ślub łączy się ze stworzeniem wrażenia całości i złożoności, z przyjemnością wykonamy zaproszenia ślubne, plakietki, menu weselne, etykiety na butelki ślubne, księgę gości weselnych czy listy gości, które będą pięknie pasowały do wszystkich dodatków. Wówczas Twoi goście potwierdzą, że byli na właściwym i wyjątkowym weselu.

Pieczątka ślubna
Nasze produkty = Twój wybór na wesele

Zapoznaj się z ofertą stempli ślubnych i wybierz te, które najbardziej podkreślą oryginalność Twojego ślubu. Jeśli masz pytania, napisz do nas: pamas@pamas.com.pl lub zadzwoń: +48 18 266 40 855. Chcesz zrealizować swój pomysł ze szczegółami, które połączą dzień ślubu w niezapomnianą całość? Z przyjemnością przedstawimy Państwu nasze produkty i wspólnie je przygotujemy.

Mówią o nas

Niezależne recenzje

Ocena 5/5
Szybka realizacja, dobry kontakt
10. 04. 2024
Ocena 5/5
Obsługa bardzo miła, czas realizacji w porządku, projekt i wykonanie - bez zastrzeżeń! Polecam tę firmę, bo mają ładne projekty i wzory.
10. 04. 2024
Metody płatności
Metody dostawy